Uchwała Krajobrazowa Miasta Szczecin

Uporządkowanie przestrzeni publicznej z chaosu reklamowego, a tym samym poprawa estetyki miasta to główne założenia Uchwały Krajobrazowej Miasta Szczecin. Dzięki temu powstanie spójny pod względem wizualnym, architektonicznym i konstrukcyjnym system przekazujący informacje mieszkańcom oraz turystom.

Samorządy wdrażają uchwały krajobrazowe

2017/09/11

W miniony piątek w siedzibie Technoparku Pomerania odbyła się konferencja naukowa pn. „Uchwała Krajobrazowa – Aspekty Prawne”. Do Szczecina przyjechali eksperci z całego kraju, aby rozmawiać o praktycznych i teoretycznych skutkach wdrożenia uchwał krajobrazowych na terenie kraju.

Jak zmienić reklamowy krajobraz

2017/03/10

W miniony czwartek odbył się w Szczecinie panel dyskusyjny dot. tematyki uchwał krajobrazowych. Podczas dyskusji eksperci z całego kraju rozmawiali o tym jak rozwiązać nieład reklamowy oraz jak pogodzić interes branży z jednoczesnym zachowaniem estetyki przestrzeni miejskiej.

Nadchodzi uchwała krajobrazowa

2016/06/23

Uporządkowanie przestrzeni publicznej z chaosu reklamowego, a tym samym poprawa estetyki miasta to główne założenia Uchwały Krajobrazowej Miasta Szczecin.